Курс “Tourist English”

Подорож – це мрія кожної людини, але небагатьом вдається втілити задуми в життя.

Часто, як кажуть англійці, “reason” (тобто укр.м. причина) є кошти, та якщо заглибитися дійсно у це питання, то відповідь проста: всі ми ліниві.

Ось розгляньмо просту ситуацію: кожен має родичів або друзів, котрі жодного разу не перетинали кордон України. А пояснюють вони це так: “А навіщо? Мені в Україні добре.”, “Навіщо їхати кудись, якщо я все в інтернеті подивлюсь?”, “У мене немає відпусток взагалі, тому облишмо це…”, “А що я там буду робити?”, “Та я ж і слова не скажу там, бо не знаю як…”

Тож причини взагалі 2: лінь і незнання.

І найцікавішим є те, що останнє лякає більше. "Та ну, в Турцію чи Єгипет можна і без англійської поїхати", - скажете Ви. Звісно можна. Але чи буде можливість пізнати іншу культуру, поспілкуватись з людьми, чи Ви просто станете заручниками готелю All-inclusive (все включено)? А про Європу і мріяти не варто, бо ще з самого аеропорту розпочнуться труднощі, якщо не маєте при собі кишенькового перекладача. А через кілька хвилин повідомляють, що Ви можете забрати свій багаж, а Ви не розумієте куди йти, бо надписів кирилицею немає. Ви нервуєте... Далі продовжувати не варто. Щоб таких питань не виникало і Ви почувалися вільно на побутовому рівні спілкування англійською мовою зробіть свідомий та правильний вибір європейців, тобто нас з вами. Одним із найцінніших ресурсів, які ми маємо є час. Мета - використати його правильно.

Курс складається з 10 блоків розмовних тем:

*Знайомства в іншій країні. Погода.
*Готель.
*Аеропорт.
*В продуктовому магазині.
*Ресторан.
*Фаст-фуд.
*В магазині одягу.
*Транспорт. Напрямки руху.
*В аптеці.
*Аренда житла.

Особливості курсу: якщо вашою метою є навчитися швидше розмовляти англійською, цей курс саме для Вас!

Для цього ми приділяємо 80% часу саме вивченню слів, сприйняттю на слух та мовленню. Ми не заглиблюємося занадто багато в граматику і не маємо на меті навчити вас писати ідеально без помилок. Ви будете розуміти як правильно будувати речення та запитання, але якщо Ви пропустите допоміжні дієслова такі як ‘am, is, are, do, does, did etc.’ Вас все одно зрозуміють іноземці, й ми також. Тому метою курсу є накопичення словникового запасу та відпрацювання його спочатку в аудиторії (діалоги) і, звісно, у житті.

Курс розрахований на рівні А1 та А2.

Для запису на курс телефонуйте

Житомир


+38 (096) 680-20-56

Або залиште ваш номер телефону