Курс “YES-SCHOOL”

Школярі – це найенергійніша аудиторія, котра потребує багато уваги, підтримки та розуміння. В нашому центрі заняття проходять виключно англійською мовою, що сприяє максимальному зануренню в іноземне мовне середовище. Діти розігрують діалоги, роблять проектні командні презентації, грають та змагаються. Ці маленькі «дослідники» дружньою командою працюють над виконанням спільних завдань, навчаються висловлювати свою точку зору та думку команди, вперше роблять спроби в якості оратора, вони вчаться слухати та бути почутими.

На цьому етапі дітки вивчають основи граматики та поповнюють свій лексичний запас.

Методика: Ми використовуємо комунікативну та ігрову методики, та багато різних підходів до викладання іноземної мови. Кожного кварталу батьки отримують звіт з моніторингом успішності дитини і рекомендаціями викладача. Ми регулярно проводимо зрізи знань, щоб виявити, який матеріал слід закріпити ще раз та уникнути прогалин в майбутньому. Програма для дітей такого віку складається з 2-х частин: загального курсу англійської та підготовки до міжнародних іспитів KET, PET, FCE.

Навіщо це потрібно???

Відповідь проста:

  1. Після проходження такого курсу здача «ДПА» або «ЗНО» стане невеликим усвідомленим випробуванням в житті Вашої дитини, до якого вона буде підготовлена. Кваліфіковані викладачі допоможуть Вам в цьому.
  2. Хіба Ваша дитина відмовиться від диплому Cambridge University?
  3. Учням можуть зарахувати шкільний іспит ДПА при пред’явленні сертифікату про здачу PET, АСУ (слід узгоджувати з керівництвом школи).

*Тривалість курсу до здачі «ДПА» та «ЗНО» визначається в залежності від рівня володіння англійською мовою.
Навчальні посібники: Ми використовуємо підручники видавництв Longman, MM Publications, National Geographic, Cambridge, Express Publishing.

Для запису на курс телефонуйте

Житомир


+38 (096) 680-20-56

Або залиште ваш номер телефону